Prava drama odigrala se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak pao u jarugu duboku oko 10 metara, nakon čega se na njega obrušio i deo stene.
Dojava o povređenom detetu na nepristupačnom terenu u Vojvođanskoj ulici primljena je oko 20 časova. Zbog konfiguracije terena ekipe Hitne pomoći nisu mogle samostalno da priđu dečaku, pa su na teren upućeni pripadnici Sektora za vanredne situacije.
U akciji spasavanja učestvovali su pripadnici Vatrogasno-spasilačkih jedinica sa Novog Beograda i Voždovca, koji su na lice mesta stigli sa četiri vozila i 14 vatrogasaca-spasilaca.
Zahvaljujući brzoj reakciji spasilačkih službi, maloletnik je uspešno izvučen iz jaruge i prevezen u zdravstvenu ustanovu radi daljeg lečenja i dijagnostike.
Nadležni organi utvrđuju okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.
Komentari (0)