Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prikazu novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u Batajnici, a nastavak prikaza je bio na Pasuljanskim livadama.

Nakon prikaza na Pasuljanskim livadama Vučić je rekao da se u regionu niko ne raduje kada vidi našu vojsku i njeno jačanje.

- Ne postoji niko ko bi se radovao našoj snazi, samo naši građani i naš narod. I nikada se neće radovati. Radovali bi se da mi pripadamo njijovim savezima, mi samo čuvamo svoje nebo i svoju zemlju, i sve smo sposobniji da to radimo na visokokvalitetan način - rekao je predsednik Vučić.

Celo obraćanje predsednika Vučića možete pogledati u našoj posebnoj vesti OVDE.