"Ovo u Kraljevu je jedna bruka, bruketina!"

Blokaderi o skupu u Kraljevu

Ovo je na mreži X napisala blokaderka Ksenija, da bi se onda uključili i drugi blokaderi.

"Znao sam da će tako da bude," dodao je jedan blokader.

"Ma jasno je bilo još u januaru 2025" dodala je Ksenija.

Podsetimo, skup blokadera u Kraljevu doživeo je totalni fijasko. Maleni trg u centru grada nisu uspeli ni do pola da popune, a većina blokadera je napustila skup i otišla u kafane. Među njima i političar Vladan Đokić.