Predsednik države je komentarisao ponašanje blokadera i onih koji ih podržavaju, kao i činjenicu da se ogorčeno bore protiv bilo kakavog napretka u Srbiji koji bi im oduzeo privilegije koje imaju.
"Njih samo zanima donji deo njihovih leđa i da ih uvale u neku fotelju. Borili su se protiv napretka u svakom pogledu jer napredak ukida neke privilegije koje imaju. Oni da mogu vratili bi nas u socijalističko samoupravljanje. Njima smeta napredak države jer onda ne mogu da ostvare svoje lične potrebe i frustracije kao što rade danas neki profesori kroz plenume", rekao je Vučić.
Komentari (6)