Veliki šef pripremio je iznenađenje za učesnike "Elite".
Sutra, kao i svakog prethodnog utorka, održaće se žurka na velelepnom imanju u Šimanovcima.
Odmah po završetku emisije "Ami G šou", na Pink televiziji će se emitovati "Elita" uživo, kada ćemo moći da vidimo kako se zadrugari provode.
Na dobro poznato imanje ovog puta pristižu njih dvoje - pevač Peđa Vujić i pevačica Lidija Graovac, koji će biti zaduženi za dobru atmosferu u kazinu.
Osim njih, tu će biti i DJ Denny, koji će puštati najpopularnije hitove domaće, ali i strane muzike.
Podsetimo, sinoć je u "Eliti" održano još jedno izbacivanje, a bilo je napeto do samog kraja.
Za opstanak u Beloj kući borili su se Uroš Stanić, Asmin Durdžić, Aleksandra Jakšić i Murat Aslyguzin.
Voditelj Darko Tanasijević otišao je u izolaciju po nominovane kako bi im objasnio pravila igrice, a pobedu u njoj odneo je Murat, kojem su nakon toga glasovi duplirani.
Nakon što su se glasovi sabrali, usledio je šok za mnoge takmičare, ali i gledaoce kraj malih ekrana. Darko je saopštio takmičarima odluku publike:
- Murat ostaje na imanju, dok Aleksandra Jakšić zauvek napušta "Elitu" - naveo je on i poručio takmičarki da odmah napusti imanje.
Nakon izbacivanja, Aleksandra Jakšić se uputila u studio gde ju je sačekala voditeljka Dušica Jakovljević, sa kojom je sumirala utiske o svom učešću.
Na pitanje ko po njenom mišljenju ima najveću podršku naroda, Aleksandra je bila potpuno iskrena:
- Aneli, kroz celu sezonu vidimo da ima najveću podršku - priznala je Jakšićeva.
Ipak, na pitanje koga bi ona lično volela da vidi kao pobednika, Aleksandra je bez razmišljanja otkrila svoje simpatije:
- Anđela, definitivno - poručila je sada već bivša učesnica "Elite 9".
BONUS VIDEO:
Komentari (0)