Devetnaestogodišnji mladić M. S. preminuo je danas nakon utapanja na bazenima u opštini Ugljevik, rečeno je Srni u Okružnom javnom tužilaštvu Bijeljina.
Prema informacijama iz nadležnog tužilaštva, mladić je izvučen iz vode, nakon čega su odmah započete mere reanimacije. Potom je prevezen u Dom zdravlja Ugljevik, gde je dežurni lekar konstatovao smrt.
O slučaju su obavešteni pripadnici Policijske stanice Ugljevik, a na mesto događaja izašao je i dežurni tužilac koji je rukovodio uviđajem.
Nadležne institucije sprovode istragu kako bi utvrdile sve okolnosti koje su dovele do ove tragedije, kao i tačan uzrok smrti mladića.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)