Dvoje dece povređeno je u Zemunu kada se na njih obrušila gomila građevinskih blokova, saznaje Telegraf.rs.
Do nesreće je došlo rano jutros, dok su se deca igrala u blizini gradilišta. Prema prvim nezvaničnim informacijama, mališani su tokom igre slučajno udarili u naslagane građevinske blokove, što je izazvalo njihovo obrušavanje, saznaje Telegraf.rs
Na lice mesta su odmah izašle nadležne službe, a deca su kolima Hitne pomoći prevezena u bolnicu na pregled. Srećom, prema prvim informacijama, deca su zadobila lakše telesne povrede i nisu životno ugrožena, ali su pretrpeli veliki šok.
Policija vrši uviđaj kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog događaja.
Alo/Telegraf.rs
BONUS VIDEO
Komentari (0)