Miloš Stanković iz DSS-a uporedio je studente blokadere sa najcrnjim diktatorima.
U emisiji Utisak nedelje kod Olje Bećković Stankovć je istakao da oni hoće da uvedu jednoumlje.
O zahtevu studenata blokadera da odustanu od izbora i podrže njih Stanković je rekao:
- Mi sada vidimo da se ovde uporno radi na stvaranju jednoumlja! Znate, Mobutu Sese Seko je prinudio sve u svojoj državi da se priključe njegovoj političkoj stranci. Ja zato kažem, nama nije potrebna promena koja neće biti promena. Nama je potrebna promena politike i promena sistema vrednosti.
Komentari (1)