Kad su u pitanju blokaderi koji su prepevali pesmu Baje Malog Knindže u "pevaj Srbijo, zemljo ludaka", Vučić je izjavio da oni polaze od sebe.
- Obično na sebe misle, kao i oni kojima je prvo palo na pamet da su ukradene pare od auto-puta. Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti - istakao je on.
Komentari (4)