Boris Tadić je ni kriv, ni dužan, a zbog kombinacija moćnika i dogovora među njima u jednom trenutku bio predsednik Republike Srbije. 

Između ostalog poznat je po tome da su ga ubedili da je Džordž Kluni, što više govori o njegovim deluzijama neggo bilo šta drugo. 

Ono po čemu je takođe poznat je činjenica da je prihvatio pokradeni referendum u Crnoj Gori a pre toga našu vojsku doveo do toga da bude jačine jednog lovačkog društva pa su zato razni, a među njima i Stjepan Mesić kojeg hvali, pretili da će da unište Srbiju i Republiku Srpsku. Danas takve pretnje ne smeju da upućuju. 

Takođe je išao okolo i izvinjavao se za šta god da su mu tražili da se izvinjava u ime srpskog naroda mada mu takav mandat niko dao nije. 

Video

Da ga je neko pitao da ide u jasenovac i da uputi izvinjenje ustašama što su tupili "srbosjeke" o srpske vratove i to bi verovatno uradio. 

Kao propali političar i "ispušena lula" na srpsko m političkom nebu on nastavlja svoju misiju među "susjedima". 

Tako je sada u Hrvatskoj i daje izjavu za njihov medij (VIDA) i ponizno i dalje žali što Srbija ne sledi njegovu bednu politiku izvinjavanja i klanjanja sopstvenim dušmanima.

Srbijo zar je moguće da ti je ovo bilo predsednik?!