Blokaderi nasilnici nisu dozvolili građanima, koji su došli iz unutrašnjosti da pruže podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na skupu "Srbija - jedna porodica", da se vrate kući.
Šačica zgubidana je stala ispred autobusa i nasilno udarala u staklo.
Oni su uglas govorili: "Vraćajte se nazad".
To im nije bilo dovoljno pa su razvili transparent "Studenti pobeđuju", a potom su uzvikivali i "Ćaci, Ćaci".
Ni to im nije bilo dovoljno pa su nakaradnim porukama išarali i izlepili autobus, a potom su skandirali "Marš u Ćacilend".
Odavno je jasno svima da blokaderi nemaju nikakav politički program već im je cilj da blokiraju razvoj Srbije i njenih građana i da vređaju one koji drugačije misle u odnosu na njih.
(24 sedam)
Komentari (1)