Pobednica ovogodišnje Evrovizije, Darina Nikolajeva Jotova, poznatija kao Dara, sinoć je nastupila na ”Music Week” festivalu i raspametila publiku.
Na binu je izašla u izazovnoj crvenoj kombinaciji, a onda se obratila publici:

- Ovo je posebno veče za mene jer dugo želim da dođem u Beograd, a ovo mi je zapravo prvi put da sam ovde. Sada ćemo imati sjajnu žurku i spremna sam na to, morate mnogo da plešete - rekla je Dara.

Nakon što je otpevala svoj najveći hit, kojim je i pobedila na Evroviziji, Dara je zapevala i pesmu Cece Ražnatović "Kukavica" i digla Ušće na noge.
"Jesu ćevapi restoran ili jelo?"
Podsetimo, Dara je govorila o prvim utiscima iz Srbije.
- Prvi put sam u Beogradu. Ovo je ludo jer je u pitanju četiri sata vožnje, a meni je ovo prvi put. Došla sam pre dva dana, tako da ne znam ništa. Uradila sam šminku jutros i došla ovde, tako da mislim da ću posle ovoga imati malo vremena. Možda da odem negde da jedem - rekla je Dara pre nastupa pa smo je poslali da proba ćevape.
- Jesu li ćevapi restoran ili jelo? - pitala je i sve nasmejala.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)