Prema prvim informacijama na graničnom prelazu sa Grčkom je totalni kolaps, javljaju naši turisti, a prenosi Fejsbuk grupa "Grčka info".
Kako javljaju, agregati nisu dovoljni. Ne uspevaju da napoje sve uređaje, pa je situacija sve gora i gora.
Javljaju da ipak postoji stabilno napajanje jednog dela, ali da ljudi nemaju internet.
Građani Srbije koji bi u toku večeri trebalo da pređu ovaj granični prelaz kažu da su zabrinuti zbog cele situacije jer ne znaju šta ih čeka.
Komentari (0)