Pripadnici saobraćajne policije u Beogradu tokom noći zaustavili su i isključili iz saobraćaja dvoje vozača zbog učinjenih prekršaja.
Policija je oko 00.15 časova u Ulici Petra Drapšina na Paliluli zaustavila dvadesetsedmogodišnjeg vozača automobila marke „golf 2“ koji je odbio droga test i alkotest, a proverom je utvrđeno da nema položen vozački ispit, saopštio je MUP.
Takođe, policija je oko 1.37 časova na auto-putu u pravcu Šid-Beograd zaustavila tridesetčetvorogodišnju ženu koja je, kako je alkotestiranjem utvrđeno, upravljala automobilom sa 2,05 promila alkohola u organizmu.
Vozači su zadržani u službenim prostorijama policije i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Crna hronika
VOŽNJA BEZ DOZVOLE I POD UTICAJEM ALKOHOLA Dvoje vozača isključeno iz saobraćaja
Vozači su zadržani u službenim prostorijama policije i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Možda vas zanima
Najnovije
Crna hronika
Najčitanije
Dnevni horoskop
Vremenska prognoza
Galerije
Kursna lista
| Valuta | Buying (RSD) | Middle (RSD) | Selling (RSD) | |
|---|---|---|---|---|
| EUR | 117,04 | 117,39 | 117,74 | |
| USD | 102,86 | 103,17 | 103,48 | |
| CAD | 72,47 | 72,69 | 72,91 | |
| AUD | 70,86 | 71,07 | 71,28 | |
| GBP | 135,79 | 136,2 | 136,61 | |
| CHF | 127,14 | 127,53 | 127,91 |
Anketa
Da li se pridržavate posta?
Komentari (0)